Smart Home

Strona Główna / Smart Home

Smart Home


Posiadamy długotrwałe doświadczenie w projektowaniu i instalacji systemów automatyki budynkowej. Dostosowujemy każdy system do nowych i istniejących domów, uwzględniając istniejącą instalację elektryczną. Oferujemy kompleksowe usługi, obejmujące montaż, konfigurację, serwisowanie i projektowanie inteligentnych urządzeń domowych od sprawdzonych producentów. Nasze zainstalowane systemy bezpieczeństwa umożliwiają zdalny dostęp za pomocą dedykowanej aplikacji, dostępnej na telefonie lub laptopie.

Inteligentny dom (smart home) obejmuje różne urządzenia, które dzięki automatyzacji domowej mogą być sterowane zdalnie. W naszych projektach uwzględniamy, m.in systemy ogrzewania, instalacje alarmowe, monitoring, oświetlenie, nagłośnienie, podlewanie ogrodu, klimatyzacje, systemy bezpieczeństwa  oraz systemy sterujące bramą garażową czy żaluzjami.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy Lexone

Zapoznaj się z naszą ofertą dotyczącą instalacji systemu inteligentnego domu i pozwól nam zadbać o Twoją wygodę, oszczędności i bezpieczeństwo.

Etapy realizacji


Pierwsze spotkanie oraz projekt – Spotkanie mające na celu wyznaczenie zakresu sterowania, skali przedsięwzięcia, a także ustalenie czy ma to być rozwiązanie przewodowe czy bezprzewodowe. Zwieńczone jest to naniesieniem na projekt tras kablowych.

Etap montażu – Wykonanie tras kablowych, oraz montaż odpowiednich modułów w punktach ustalonych w projekcie, oraz klawiatur i manipulatorów.

Programowanie oraz wprowadzanie poprawek – Końcowe spotkanie na etapie prac czystych kiedy to już programujemy ustalone wcześniej z inwestorem funkcjonalności, które  podlegają weryfikacji i ewentualnym zmianom mogącym wyniknąć w okresie użytkowania.

Najczęstsze obszary zastosowania systemu


Zacienienie- integrujemy prawie wszystkie rodzaje zacieniania – od żaluzji, przez rolety, po markizy

Klimat wewnętrzny – podczas planowania należy pomyśleć o inteligentnym sterowaniu ogrzewaniem, klimatyzacją i wentylacją domu.

Dostęp do budynku- skorzystaj z cichego, świetlnego dzwonka do drzwi, zdalnego dostępu i wielu innych funkcji.

Mieszkalnictwo wspomagane (AAL):  system wykrywa upadki, oferuje przycisk alarmowy i wiele innych funkcji.

Oświetlenie- bez względu na zastosowaną technologię oświetleniową możesz cieszyć się maksymalnym komfortem

Zabezpieczenia– inteligentny dom przegoni włamywaczy, ochroni cię przed pożarem lub zalaniem i zachowa twoje dane w tajemnicy.

Zarządzanie energią- dzięki współpracy zacieniania, ogrzewania i innych technologii w twoim domu, inteligentne zarządzanie energią staje się dziecinnie proste

Multimedia i muzyka- z systemem zarządzania multimediami w łatwy sposób zintegrujesz telewizję, projektor i konsolę.

Podlewanie terenów zielonych- w swoim wymarzonym domu możesz również liczyć na inteligentne nawadnianie ogrodu.

Basen i sauna- planujesz basen lub saunę? Miniserver bez problemu przejmie kontrolę nad małą lub dużą oazą wellness.

Szybki kontakt

Zostaw swoje dane, a my się z tobą skontaktujemy!