Rekuperacja

Strona Główna / Rekuperacja

Rekuperacja

 

Odpowiednia wentylacja to dostęp do świeżego powietrza bez otwierania okien i nawet 50% niższe koszty ogrzewania. Do nowych obiektów mieszkalnych i użytkowych proponujemy kompleksowe, nowoczesne oraz energooszczędne systemy wentylacji mechanicznej z rekuperacją.

Najlepszej jakości rekuperatory

Proponujemy zaawansowane technologicznie i energooszczędne urządzenia o najlepszych parametrach użytkowych.

Atrakcyjne ceny

Wieloletnia obecność na rynku i dobra współpraca z producentami sprawiają, że jesteśmy w stanie zagwarantować konkurencyjną cenowo ofertę.

Fachowy montaż i serwis

Zapewniamy kompleksowy i profesjonalny montaż oraz serwis systemów rekuperacji.

Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła – obniżone zapotrzebowanie na energię cieplną

 

Oferujemy wysokiej jakości systemy rekuperacji dedykowane do nowo powstających domów, hal magazynowych i biurowców. Nasze rozwiązania zapewniają nie tylko dostęp do świeżego powietrza, ale także skutecznie redukują zapotrzebowanie na energię cieplną budynków, niezależnie od warunków atmosferycznych. Zapewniamy najwyższe standardy wykonania, będąc autoryzowanym instalatorem sprzętu wielu uznanych dostawców i producentów branży wentylacyjnej, m.in. współpracujemy z firmami, tj. Heatpex, Defro, Aria, CWL.

Nasze systemy rekuperacji zawsze cechuje bezgłośna praca oraz niezawodność. Projektowanie instalacji wymaga specjalistycznej wiedzy inżynierskiej i doświadczenia, dlatego dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb inwestora, kładąc szczególny nacisk na cichą pracę i wysoką sprawność naszych urządzeń.

Dzięki rzetelnej realizacji każdej instalacji, opartej na wieloletnim doświadczeniu i wiedzy, gwarantujemy komfortową pracę mechanizmów bez ryzyka rozwoju pleśni, grzybów oraz innych szkodliwych drobnoustrojów. Nasze instalacje mechaniczne eliminują potencjalne zagrożenia, zapewniając środowisko wolne od groźnych zanieczyszczeń.

 

Rekuperacja – energooszczędna i komfortowa w użytkowaniu wentylacja mechaniczna. Oferujemy profesjonalny projekt i modelowy montaż.
 

Szybki kontakt

Zostaw swoje dane, a my się z tobą skontaktujemy!