Jesteśmy jedynie cząstką, naprawdę dużej przemiany

Wierzymy że w niedalekiej przyszłości cała sieć energetyczna będzie połączeniem setek tysięcy współpracujących ze sobą źródeł energii odnawialnej. Trwająca obecnie rewolucja, to zwrot ku rozwiązaniom przyjaznym środowisku, budującym innowacyjne i samowystarczalne regiony. Cieszymy się że możemy w tym uczestniczyć i nasza działalność pozwala uczynić świat lepszym miejscem do życia - dla wszystkich jego mieszkańców.

Postawiliśmy sobie prosty cel

Jest nim umożliwienie oszczędzania pieniędzy, klientom indywidualnym, firmowym oraz gospodarstwom rolnym i ogrodniczym, poprzez wykorzystanie systemów fotowoltaicznych do produkcji darmowej energii odnawialnej na własne potrzeby. Chcemy by efektem naszej działalności był właśnie bogaty oraz samowystarczalny energetycznie region, którego mieszkańcy mogą cieszyć się czystym powietrzem i środowiskiem.

Skupiliśmy się na najważniejszym

Zdecydowaliśmy się poświęcić nasze siły wyłącznie jednej dziedzinie energetyki odnawialnej - fotowoltaice, ponieważ chcemy zapewnić naszym klientom doświadczenie i specjalizację, sprawną obsługę, solidne wykonanie oraz niezawodność wybudowanych systemów .

Wybraliśmy najlepsze produkty

Fotowoltaika jest bezobsługową i mało inwazyjną technologią, która w ostatnich latach bardzo intensywnie się rozwija - dzięki czemu ceny urządzeń spadają. Jednak to co najtańsze - nie zawsze bywa najlepsze, dlatego postawiliśmy wyłącznie na renomowanych i niezawodnych producentów urządzeń.

Sukces każdego przedsięwzięcia, jest możliwy dzięki udziale doświadczonych i wykwalifikowanych ludzi

Dobór oraz montaż instalacji fotowoltaicznej wymaga wiedzy i odpowiednich uprawnień. Nasi projektanci oraz instalatorzy niosą na swych barkach ponad 4 lata pracy z systemami fotowoltaicznymi i instalacjami elektrycznymi. Posiadają oni również uprawnienia elektryczne i certyfikację Urzędu Dozoru Technicznego w zakresie systemów solarnych.